השאירו פרטים לקבלת הצעה:

קבוצת חנן מור – נעים להכיר

קבוצת חנן מור הינה יזמית נדל"ן ציבורית בינלאומית, החלוצה ומובילה בבנייה ירוקה וביצירת חווית המגורים המתקדמת ביותר,  כשלאורך כל הדרך אתם, הלקוחות, תמיד בראש החשיבות. לקבוצה שנים של ידע וניסיון מוכח ביזום והקמה של מגוון פרויקטים למגורים ומסחר בארץ ובעולם, ולמעשה כיום הקבוצה יוזמת ומבצעת 11 פרויקטים בישראל הכוללים כאלף יח"ד בהיקף של כמיליארד ש"ח.
קבוצת חנן מור מייסדת במועצה ובעמותה ישראלית לבנייה ירוקה וקיבלה את אות מעלה 2009 על הוצאת דו"ח אחריות חברתית וקיימות, נהנית מחוסן פיננסי ומדורגת בדירוג BDI של החברות המובילות בישראל.

רק בנייה ירוקה
כקבוצה המובילה בתחום של בנייה ירוקה ועיצוב חווית המגורים המתקדמת בישראל, קבוצת חנן מור מקפידה על תקן בנייה ירוקה 5281 בכל שלבי הפרויקט, כשנלקחים בתכנון גם אתגרי העתיד המשתנים. המחויבות של הקבוצה לבנייה ירוקה נפרשת על כל רובדי פעילותה ומנחה אותה בכל מעשיה. כבר בשלב  התכנון של הפרויקט, נלקחים בתכנון אופי המגורים וההתנהלות בין הדיירים, לצד תכנון חסכוני באנרגיה ובמים.

הבניה הסביבתית מושתתת על 5 עקרונות: בית בריא, חסכון בחשמל ומים, חיי משפחה וקהילה, ביטחון ונוחות ושמירה על איכות הסביבה.

 

הלקוח במרכז
התפיסה המובילה בקבוצה היא סיפוק כל הצרכים של הלקוח בכל שלבי הפרויקט.

משלב התכנון המקיף, דרך השקעה מוקפדת בכל הפרטים בדרך, ביצוע והקמה מקצועית ובלתי מתפשרת ועד הליווי הצמוד ומתן השירות הטוב ביותר ללקוחות.

 

תפיסה ניהולית

התפיסה הניהולית של קבוצת חנן מור מכוונת לחיזוק וביסוס הצמיחה של הקבוצה, במטרה לפעול להשבחת ערך החברה, השאת רווחיה על-פי שיקולים עסקיים ומתוך אחריות תאגידית לבעלי המניות, למשקיעים, לעובדים ללקוחות, לסביבה העסקית, לקהילה ולסביבה בה אנו חיים.

 

אחריות תאגידית והקוד האתי

הקבוצה פועלת מתוך אחריות תאגידית. לראייה, היינו לחברת הנדל"ן הראשונה שקיבלה את אות מעלה 2009, בעקבות הפצת דו"ח אחריות חברתית.
בנוסף, הקבוצה גיבשה את הקוד האתי שלה ומתנהלת על פיו באופן שוטף.

 

איתנות פיננסית

מתוך תפיסת האחריות העסקית כלפי מחזיקי ניירות הערך שלה, הקדימה החברה וביצעה פירעון מוקדם של שלוש סדרות אגרות חוב (סדרה א', ב' ו-ג').
לחברה יש מדיניות חלקות דיבידנד סדורה, לפיה בכל שנה היא תחלק לבעלי מניותיה 25% מהרווח שנצבר.
החברה תחל להציג הכנסות מדמי שכירות בשנת 2017 וצפויה להגיע לדמי שכירות שנתיים של כ-30 מיליון ש"ח עד שנת 2020.

Powered By Geek Digital.