השאירו פרטים לקבלת הצעה:

קבוצת חנן מור – נעים להכיר

קבוצת חנן מור נוסדה בשנת 2006 ע"י חנן מור (יו"ר) ואבי מאור (מנכ"ל).קב' חנן מור הינה יזמית ציבורית בינלאומית החלוצה ומובילה בבנייה ירוקה וביצירת חווית המגורים המתקדמת ביותר, כשלאורך כל הדרך, אתם, הלקוחות , תמיד בראש החשיבות.לקבוצה שנים של ידע וניסיון מוכח בייזום ובהקמה של מגוון פרויקטים למגורים ולמסחר בארץ ובעולם ולמעשה כיום החברה יוזמת ומשווקת 1,592 יח"ד ב 9 פרויקטים.כמו כן החברה יוזמת 8 פרויקטי נדל"ן למסחר בתחום פעילות הנדל"ן המניב.
קבוצת חנן מור מייסדת במועצה ובעמותה ישראלית לבנייה וקיבלה את אות מעלה 2009 על הוצאת דו"ח אחריות חברתית וקיימות, נהנית מחסן פיננסי ומדורגת בדירוג BDI של החברות המובילות בישראל.

 

ייזום פרויקטים המשלבים עירוב שימושים

האסטרטגיה העסקית של הקבוצה יזמות משולבת

קבוצת חנן מור מרחיבה את תחומי פעילותה מיזמות למגורים, ליזמות משולבת הכוללת: יזמות מניבה, יזמות מקרקעין ויזמות למגורים. הכוח המשולב של שלושת התחומים יחד יאפשר לקבוצה לשמור על חברה יציבה ובריאה, תוך כדי פיזור הסיכון העסקי והקטנת התלות בתחום בודד. הסינרגיה בין שלושת התחומים תגדיל את פוטנציאל הצמיחה של החברה בפרויקטים משולבים, ותגדיל באופן משמעותי את יציבות החברה שכן כל תחום נותן מענה לאתגרי החברה בטווח הקצר, בטווח הבינוני ובטווח הארוךרק בנייה ירוקה
כקבוצה המובילה בתחום של בנייה ירוקה ועיצוב חווית המגורים המתקדמת בישראל, קבוצת חנן מור מקפידה על תקן בנייה ירוקה 5281 בכל שלבי הפרויקט, כשנלקחים בתכנון גם אתגרי העתיד המשתנים. המחויבות של הקבוצה לבנייה ירוקה נפרשת על כל רובדי פעילותה ומנחה אותה בכל מעשיה. כבר בשלב  התכנון של הפרויקט, נלקחים בתכנון אופי המגורים וההתנהלות בין הדיירים, לצד תכנון חסכוני באנרגיה ובמים.

הבניה הסביבתית מושתתת על 5 עקרונות: בית בריא, חסכון בחשמל ומים, חיי משפחה וקהילה, ביטחון ונוחות ושמירה על איכות הסביבה.

 

הלקוח במרכז
התפיסה המובילה בקבוצה היא סיפוק כל הצרכים של הלקוח בכל שלבי הפרויקט.

משלב התכנון המקיף, דרך השקעה מוקפדת בכל הפרטים בדרך, ביצוע והקמה מקצועית ובלתי מתפשרת ועד הליווי הצמוד ומתן השירות הטוב ביותר ללקוחות.

 

תפיסה ניהולית

התפיסה הניהולית של קבוצת חנן מור מכוונת לחיזוק וביסוס הצמיחה של הקבוצה, במטרה לפעול להשבחת ערך החברה, השאת רווחיה על-פי שיקולים עסקיים ומתוך אחריות תאגידית לבעלי המניות, למשקיעים, לעובדים ללקוחות, לסביבה העסקית, לקהילה ולסביבה בה אנו חיים.

 

אחריות תאגידית והקוד האתי

הקבוצה פועלת מתוך אחריות תאגידית. לראייה, היינו לחברת הנדל"ן הראשונה שקיבלה את אות מעלה 2009, בעקבות הפצת דו"ח אחריות חברתית.
בנוסף, הקבוצה גיבשה את הקוד האתי שלה ומתנהלת על פיו באופן שוטף.

 

איתנות פיננסית

מתוך תפיסת האחריות העסקית כלפי מחזיקי ניירות הערך שלה, הקדימה החברה וביצעה פירעון מוקדם של שלוש סדרות אגרות חוב (סדרה א', ב' ו-ג').
לחברה יש מדיניות חלקות דיבידנד סדורה, לפיה בכל שנה היא תחלק לבעלי מניותיה 25% מהרווח שנצבר.
החברה תחל להציג הכנסות מדמי שכירות בשנת 2017 וצפויה להגיע לדמי שכירות שנתיים של כ-30 מיליון ש"ח עד שנת 2020.

 

מנהלת קשרי לקוחות , הגב' נטע-לי רוזנצוויג
טל' 073-2433115
מייל neta-li@hmg.co.il

Powered By Geek Digital.