הקניון, שמשלב מרכז מסחרי פתוח עם קניון סגור ונבנה בהשקעה של 90 מיליון שקלים על ידי קבוצת MORE, מושך אליו את כל שוכרי העוגן בישראל ומכה את התחזיות העסקיות.
אל הקניון מגיעים לא רק תושבי חריש, אחת הערים הצומחות בישראל בה מתגוררים כיום כ-25,000 תושבים ומספרם צפוי לזנק ל-100,000 בשנים הקרובות, אלא גם תושבי הסביבה שמחפשים מגוון שירותים קרוב לבית.
הקניון, שנחנך לפני כשנתיים, מציג פורמט חדש של סביבה קמעונאית – עם שילוב של קניון ומרכז מסחרי פתוח, מתחת לכיפת השמים, המשתרע על פני 10,498 מ”ר.
העובדה שמדובר בקניון שהוא גם פאוור סנטר מאפשרת למתחם להתאים את עצמו למשפחות בחריש ולהרכב שלהן, כאשר עם השינוי בצרכים בשנים הקרובות, ניתן יהיה לערוך שינוי גם בתמהיל החנויות.
תמהיל החנויות הנוכחי רחב וכולל שוכרי עוגן, כגון חנות דגל של שופרסל, חנויות של קבוצת פוקס, סופר פארם, דור אלון ועוד. במקום גם מתחם בילוי והסעדה ובו סניפים של מקדונלד’ס, גלידה גולדה, יין בעיר, ותחנת הדלק הראשונה בעיר. כ-86% משטחי הקניון כבר אוכלסו, כשהשוכרים מדווחים על נתוני רכישות גבוהים יחסית לקניונים אחרים.
הקניון נגיש מבחינה תחבורתית, ומציע שפע מקומות חניה, זאת לעומת חלקים אחרים בעיר, המאופיינים בבעיית חניה.
חריש גדלה משנה לשנה, עם מספר עצום של יחידות דיור שנבנות, ותוכניות גדולות לעתיד.  קבוצת MORE רוצה לתת לתושבים מענה לכל הצרכים שלהם- מוקד תעסוקה, חנויות מכל הסוגים וגם בתי קפה ומסעדות.

שטח מסחרי: 10,498 מ"ר

שוכרי עוגן:

העיר חריש הנמצאת בתנופת התפתחות מרשימה וסיפקה לקבוצת MORE הזדמנות מושלמת לממש את התפיסה שלה ביצירת סביבות חיים שלמות הכוללות מגורים, מסחר ותעסוקה, פנאי וקהילה, מתחת לבית, ליד הבית וקרוב לבית.
חריש גדלה משנה לשנה עם מספר עצום של יחידות דיור שנבנות, ותוכניות גדולות לעתיד. החברה מעניקה לתושבים מענה לכל הצרכים שלהם.
שמו של מור בעיר נגזר מהיותו חלק מהותי במרקם העירוני.
מור בעיר- הזדמנות עסקית מצוינת לעסק שלך.
מור בעיר חריש הינו המרכז המסחרי הראשון בעיר שיכלול גם משרדים בכמות גדולה.
המגרש בן 8 דונם ויכלול 2 קומות מסחר עם כ- 5,800 מ"ר ובנוסף 4 קומות משרדים ובהן כ 7,600- מ"ר לטובת תושבי חריש והסביבה.

שטח מסחרי: 13,476 מ"ר
צפי פתיחה: מרץ 2023

שוכרי עוגן:

שדרת החנויות של קבוצת MORE בשדרת דרך ארץ משתרעת על שטח של 5,090 מ"ר, כוללת כ-100 חנויות וחללי מסחר, ונפרסת על 2 צידי שדרת דרך ארץ.
תמהיל החנויות עונה להגדרת מסחר יומיומי שמעניק לתושבי העיר פתרונות מיידים לניהול אורח חיים פונקציונלי ומהיר במרחק הליכה מהבית.
בשדרה פועלות כבר היום קופות חולים, טיפת חלב, קצבייה, חנויות פרחים, תבלינים, מזון לבעלי חיים, חנות נוחות, פיצריה, מאפייה, חדר כושר וכן בית קפה.

שטח מסחרי: 2,660 מ"ר

שוכרי עוגן:

קבוצת MORE בונה באור ים את אחד המתחמים הגדולים והמתוחכמים שבשכונה ובסה"כ 23 בנייני מגורים אשר בשניים מהם גם שטחי מסחר.
שכונת אור ים תכלול כ- 3480 יחידות דיור המיועדות למשפחות ולמשפרי דיור השואפים להעלות את רמת החיים.
מתחמי המסחר נמצאים בלב השכונה על הציר המרכזי ובסמוך לנתיבי התחבורה הציבורית. שדרת החנויות של מור ים תכלול 17 חנויות.

שטח מסחרי: 1,710 מ"ר
צפי פתיחה: נובמבר 2023

שוכרי עוגן:

שכונת נרקיסים נבנית בחלקה הצפון מזרחי של ראשון לציון, על השטח שבו עמד מחנה צריפין.
השכונה תהנה מגישה קלה לכביש 431 וכביש 4.
פרויקט MORE נרקיסים נבנה במיקום הטוב ביותר בכניסה לשכונה. הפרויקט צמוד למבני ציבור כולל בתי ספר וחניות ציבוריות. בשכונה נבנים כ-4,000 יחידות דיור עם צפי ל-15,000 תושבים.
תמהיל החנויות בשדרה ייתן מענה לכל צרכי היום יום של תושבי השכונה.
שדרת החנויות הממוקמות מתחת לבנייני המגורים כוללות גם חניות לרווחת הלקוחות. בחזית כל החנויות ישנה אכסדרה (קולונדה) המאפשרת גישה נוחה בימי שמש חמים ובימי חורף גשומים. מיקום שדרת החנויות בכניסה לשכונה ובסמוך למוסדות הציבור חושפת אותם ללקוחות רבים.

שטח מסחרי: 2,038 מ"ר
צפי פתיחה: אפריל 2023

שוכרי עוגן:

קבוצת MORE בנתה במרכז העירוני החדש של מודיעין, בצמוד לקניון עזריאלי, שדרת חנויות, הנמצאת בין מוקדי התרבות, הפארקים הירוקים ותחנת הרכבת של העיר.
מרכז העסקים החדש בשדרה המרכזית הנפתח באופן הדרגתי יפעל 7 ימים בשבוע ויכיל מגוון עסקים רחב כולל מסעדות ופאבים.
הפרויקט נולד מתוך חזון השואף לאפשר את המיקום המושלם להשכרת חנות במקום המבטיח שילוב של נראות גבוהה, זרימת קהל ונגישות קלה.
חנויות השדרה נהנות מנוכחות על עורק תנועה רגלי היחיד המחבר בין המוקדים המרכזיים במע”ר המאפשר תוואי הליכה זורם וטבעי היישר ממתחם התחנה, דרך החנויות.

שטח מסחרי: 2,102 מ"ר

שוכרי עוגן:

בצפון מערב מודיעין, על הגבעות המשקיפות אל עבר מישור החוף ויערות בן שמן, הולכת ונבנית שכונת מורשת.
השכונה תכלול כ-20,000 תושבים ותורכב ממשפחות ברמה סוציו-אקונומית גבוהה, ולצידן משפחות צעירות המבקשות סגנון חיים אורבני.
קבוצת MORE מזמינה אותך לשריין עוד היום מקום לעסק משלך בתוך מתחמי המגורים והעסקים המשולבים, להיות חלק ממרכז הקניות, הפנאי והבילוי ולהוות חלק משמעותי בחיי היומיום של תושבי השכונה.

שטח מסחרי: 2,121 מ"ר
צפי פתיחה: דצמבר 2022

שוכרי עוגן:

בצפון מערב מודיעין , על הגבעות המשקיפות אל עבר מישור
החוף ויערות בן שמן הולכת ונבנית שכונת מורשת.
השכונה תכלול כ-20,000 תושבים ותורכב מאוכלוסיה ברמה סוציו-אקונומית גבוהה ולצידה משפחות צעירות המחפשות סגנון חיים אורבני.
קבוצת MORE מציעה לך לשריין כבר היום בתוך מתחמי המגורים והעסקים המשולבים של החברה מקום לעסק משלך שיהיה חלק משדרת הקניות, הפנאי והבילוי בחיי היומיום של תושבי המתחם.
שדרת החנויות כוללת כ-12 חנויות, הפונות לגן ציבורי ולחניון תת קרקעי לרווחת מבקרי ותושבי השכונה. בצידו הצפוני של הפרויקט נמצא פארק הבוסתנים שיהווה מוקד משיכה לרגל למשפחות רבות מהעיר מודיעין.

שטח מסחרי: 1,323 מ"ר
צפי פתיחה: ספטמבר 2022

שוכרי עוגן:

לפרטים נוספים: